Medycyna Estetyczna


Zabieg Crystalys


OPIS ZABIEGU

Doskonały preparat do modelowania twarzy, podbródka, poprawy objętości skóry szyi i dekoltu, ale także poprawy wyglądu innych obszarów ciała np. ujędrnienia brzucha czy regeneracji dłoni. Daje natychmiastowy efekt wypełnienia i ujędrnienia, wyraźnie odmładza. Rezultaty zabiegu utrzymują się nawet do 2 lat.

Zalety zabiegu

Natychmiast widoczne i długotrwałe rezultaty, nawet do 2 lat
Może być stosowany do ujędrniania różnych okolic twarzy i ciała
Nadaje naturalny i młody wygląd
Całkowicie bezpieczny, wspomaga wytwarzanie naturalnego kolagenu

Wskazania

Obwisła skóra na twarzy, zapadnięte policzki, opadnięte kąciki ust, widoczne linie łez, linie marionetkowe, starzenie się skóry dłoni, wiotkość skóry ciała np. ramion lub brzucha.

Działanie i efekty


Po podaniu produktu następuje odbudowa struktury tkanek skóry. Poddane zabiegowi obszary są wypełnione i uniesione, intensywnie ujędrnione. Rezultaty są natychmiast widoczne i długotrwałe, w zależności od wieku i stanu skóry pacjenta utrzymują się nawet do 2 lat.

Substancje aktywne

Podstawowy składnik preparatu to hydroksyapatyt wapnia. Jego działanie polega na stymulacji tkanek skóry do produkcji naturalnego kolagenu.

Przebieg zabieguZabieg jest minimalnie odczuwalny. Ze względu na komfort pacjenta można zastosować znieczulenie miejscowe za pomocą kremu znieczulającego.

Sprawdź nasze cenyPrzejdź do cennika