Medycyna Estetyczna


Zabieg Redensity – usuwanie cieni i worków

OPIS ZABIEGU

Cienie pod oczami to bardzo powszechne zjawisko wśród kobiet i częsty powód wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Ich przyczyną może być przemęczenie, lecz mogą być też sygnałem stanu chorobowego. Na pewno są powodem niezadowolenia z wyglądu i odbierają poczucie własnej atrakcyjności. Zabieg Redensity to idealne rozwiązanie na cienie, zasinienia i mocno zarysowaną dolinę łez. Jeśli cierpisz na którąkolwiek z tych dolegliwości – sprawdź jak może pomóc Ci ten zabieg.

Jakie są wskazania do zabiegu?


Zabieg Redensity zaleca się osobom, które chciałyby pozbyć się:

- cieni pod oczami
- fałdu powiekowo-policzkowego
- wyraźnie zaznaczonej doliny łez
- niewielkich worków pod oczami

Czym jest preparat Redensity ?


To innowacyjny preparat – żel, który składa się z usieciowanego kwasu hialuronowego (do leczenia okolicy oka). Redensity zapewnia naturalny i długotrwały efekt. Wypełniając obszar oczodołu ( dolinę łez, niewielkie worki pod oczami), redukuje cienie, dodatkowo nawilża i regeneruje. Posiada także działanie antyoksydacyjne, a wszystko to dzięki kompleksowi aminokwasów, a także właściwościom pobudzającym proces przebudowy skóry (powodując namnażanie włókien kolagenowych).

Jak działa Redensity ?


Przede wszystkim wypełnia zapadniętą okolicę pod oczami, ale nie wywierając przy tym ucisku na tkanki (bo może to powodować obrzęk). Preparat wyróżnia się tym, że żel nie pęcznieje od razu, tylko stopniowo kontroluje pochłanianie wody. Dzięki temu zapobiega powstawaniu grudek i nierówności. Redensity jest swoistym płaszczem, który zakrywa ciemny obszar okolicy oka. Poza tym pobudza również procesy przebudowy skóry, a także wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Jakie są efekty po zabiegu?


Zabieg gwarantuje błyskawiczny rezultat – wygładzoną i rozświetloną powierzchnię pod oczami: worki, cienie i inne oznaki zmęczenia nie są już widoczne, a efekt utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Jak przebiega zabieg?


Przed rozpoczęciem oczyszcza się skórę wokół oczu. Następnie lekarz medycyny estetycznej dokonuje precyzyjnej iniekcji preparatu w miejsca, które poddaje się leczeniu. Trwa to ok. 20 minut i jest całkowicie bezbolesne (Redensity zawiera znieczulajcą lidokainę).

Co robić po zabiegu?


Należy uważnie obchodzić się z miejscami poddanymi zabiegowi – substancje czynne zawarte w preparacie pobudzają delikatną skórę w okolicach oczu do gruntownej regeneracji. Podczas pierwszych tygodni skóra wymaga szczególnej delikatności, nie należy jej mocno trzeć (np. podczas demakijażu). Poza tym pacjent może normalnie funkcjonować.

Sprawdź nasze cenyPrzejdź do cennika