Medycyna Estetyczna


Wampirzy lifting - Zabieg Regeneris

OPIS ZABIEGU

Regeneris to specjalny program biostymulacji komórek skóry. Polega on na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta. Uzyskane osocze bogatopłytkowe z aktywnymi trombocytami pobudza skórę do regeneracji, przez co odzyskuje ona młodość i witalność. W rezultacie staje się gładsza, zdecydowanie młodsza i bardziej elastyczna.

Regeneris to produkt 100% biokompatybilny, a dzięki tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) możliwa jest rewitalizacja skóry twarzy. Regeneris działa dzięki aktywacji płytek krwi, które są zawarte w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu. Pobudzają one procesy regeneracji tkanek, wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych), aktywują komórki macierzyste, stymulują je do namnażania oraz pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.

Na jakie miejsca polecany jest zabieg?

okolice oczu (cienie, kurze łapki)
powieki
fałdy nosowo – wargowe
policzki
usta, podbródek, czoło
dekolt
dłonie

Jak przebiega zabieg?


Regeneris to proces szybki i prosty. Lekarz pobiera niewielką ilość (6 -18 ml) krwi pacjenta do specjalnych probówek, które poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. Tam w ciągu 5 minut erytrocyty i leukocyty oddzielają się od osocza zawierającego płytki krwi. Następnie do probówek (tuż przed zabiegiem) dodaje się specjalny czynnik aktywujący płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Dzięki temu uzyskuje się osocze bogatopłytkowe, które staje się bazą do wykonania zabiegu.

Preparat można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby: liniowo, wzdłuż zmarszczki, fałdy skóry lub z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii.

Dlaczego powinnaś wybrać Regeneris ?

Dzięki Regeneris pobudza się komórki własnego organizmu do regeneracji. To sygnał dla naszej skóry, by odnowiła się i zrewitalizowała.
Technologia ta zapewnia długotrwałe efekty w regeneracji, odnowie i rewitalizacji skóry twarzy. Jest do tego całkowicie naturalna, biokompatybilna z Twoim ciałem i nie grozi ryzykiem nietolerancji, czy alergią lub inną reakcją immunologiczną.

WSKAZANIA

Zabieg stosuje się w celu:

Rozwiń
  • rewitalizacji skóry twarzy (skóra zmęczona, bez napięcia, o niejednolitym kolorze, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku, z oznakami starzenia i zmniejszonej gęstości)
  • regeneracji po zabiegach medycyny estetycznej (regeneracja skóry, przyspieszenie gojenia)
  • zapobiegania łysieniu typu męskiego
  • wypełnienia blizn po trądziku

PRZECIWWSKAZANIA

Odradzamy poddanie się zabiegowi, gdy:

Rozwiń
  • jesteś w ciąży lub karmisz
  • cierpisz na choroby krwi lub nowotwory
  • leczysz się antykoagulantami

Sprawdź nasze cenyPrzejdź do cennika