Medycyna Estetyczna


Zabieg Dr. CYJ

OPIS ZABIEGU

To pierwszy na świecie preparat peptydowy, który wykorzystuje się w terapii problemów z wypadającymi włosami. Dr. CYJ Hair Filler intensywnie wspomaga odrastanie włosów i zatrzymuje proces ich wypadania, dzięki zawartych w nim siedmiu opatentowanych peptydach połączonych z kwasem hialuronowym.

Taka mieszanka odżywia osłabione mieszki włosowe, a także stymuluje mikrokrążenie skóry głowy. Zróżnicowanie zawartych peptydów zapewnia kompleksowe działanie:

- składniki preparatu, które stymulują komórki do życia i mnożenia się
- peptydy, które hamują wpływ środowiska działającego niekorzystnie na kondycję skóry głowy
- składniki przyczyniające się do zahamowania procesu utraty koloru, czy wypadania włosów.
Dr. CYJ to przełomowa kombinacja, w której powolne uwalnianie substancji aktywnych (nawet do 2 tygodni) powoduje stopniowe, ale długotrwałe wnikanie leczniczych składników oraz permanentne pobudzenie komórek do regeneracji.

Jak działa preparat?


Zawarty w Dr. CYJ Hair Filler częściowo stabilizowany kwas hialuronowy ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry składników aktywnych preparatu. Niewielkie dawki peptydów działają tylko tam, gdzie chcemy zmian w komórkach. Po wniknięciu w skórę peptydy zachowują się jak naturalne, obecne w organizmie ludzkim substancje i oddziałują na odpowiedzialne za wzrost włosów procesy komórkowe. Zabieg ten pobudzając krążenie, odżywiając i pielęgnując skórę głowy oraz rewitalizując mieszki włosowe, jednocześnie przyspiesza porost włosów.

Jakie są efekty zabiegu?


Efekty widoczne są już po 15 dniach od rozpoczęcia cyklu 4 zabiegów (tyle wymaga kompletny program zabiegowy). Zabieg, działając na poziomie DNA i genów hamuje proces wypadania oraz pobudza wzrost nowych włosów. Poleca się go wszystkim z problemami z włosami o różnym nasileniu i podłożu.

Jak przebiega zabieg?


Lekarz przeprowadzający iniekcję używa cieniutkiej igły - kaniuli i ampułkostrzykawki. Może wystąpić niewielka bolesność w trakcie zabiegu, zdarza się ona u pacjentów szczególnie wrażliwych na ból, ale zabieg nie wymaga podawania znieczulenia. W razie potrzeby stosuje się spray chłodzący. Zabieg trwa nie dłużej niż 20 min. i powtarza się go 4 razy w odstępach 2-tygodniowych. Aby kuracja była skuteczna, w trakcie jej trwania nie wolno spożywać alkoholu (nawet w niewielkich ilościach). W celu podtrzymania i przedłużenia efektu zaleca się wykonanie kuracji przypominającej po 6 miesiącach od zakończenia pierwszej serii.

WSKAZANIA

Zabieg zaleca się:

Rozwiń
  • kobietom i mężczyznom, którzy mają problem z wypadaniem włosów
  • osobom z cienkimi włosami
  • pacjentom po przeszczepie włosów

PRZECIWWSKAZANIA

Nie wykonuje się go:

Rozwiń
  • u kobiet w ciąży i w okresie karmienia
  • u osób z aktywną chorobą nowotworową
  • u pacjentów z otwartymi ranami lub stanami zapalnymi w obrębie skóry głowy.

Sprawdź nasze cenyPrzejdź do cennika