Ginekologia estetyczna


Punkt G

OPIS ZABIEGU

Punkt G to zlokalizowany na przedniej ścianie pochwy, jeden z najbardziej erogennych obszarów w ciele kobiety. Dlatego głównym celem jego powiększenia jest intensyfikacja doznań seksualnych.

Czy istnieją wskazania do zabiegu?

Zabieg polecany jest przede wszystkim kobietom niezadowolonym z życia seksualnego, które całkowicie nie mogą osiągnąć orgazmu pochwowego, ale także pacjentkom zadowolonym z dotychczasowych kontaktów intymnych, które jednak pragną wzmocnić intensywność doznań.

Jak przebiega zabieg?


To nowoczesna, niechirurgiczna metoda powiększenia, uwydatnienia oraz ujędrnienia punktu G za pomocą wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Zabieg odbywa się przy znieczuleniu miejscowym i trwa tylko kilkanaście sekund. Już po 4 godzinach od iniekcji można prowadzić normalną aktywność seksualną, często odczuwając już zwiększoną intensywność doznań.

Jakie są efekty zabiegu?


Około 90% kobiet odczuwa znaczne wzmożenie przyjemności z seksu po zabiegu. Efekt utrzymuje się średnio ponad 4 miesiące, jednak zarówno intensywność doznań jak i czas utrzymywania się efektu zabiegu różnią się wśród pacjentek.

Sprawdz nasze cenyprzejdź do cennika