Medycyna Estetyczna


Zabieg RADIESSE

OPIS ZABIEGU

Zabieg RADIESSE/CRYSTALIS (tkankowy wypełniacz zmarszczek) - to nowoczesne wypełniacze tkankowe do iniekcji. Ich działanie liftingujące jest jednocześnie biorewitalizujące. Efekt uniesienia tkanek i liftingu jest natychmiast widoczny, zabieg uruchamia też długotrwały proces biorewitalizacji prowadzony już własnymi siłami organizmu.

Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny, efekty są długotrwałe i naturalne (bez wrażenia napompowanej twarzy).

Czym Radiesse różni się od innych wypełniaczy?


W przeciwieństwie do innych wypełniaczy, które bazują na kwasie hialuronowym, a ich efekt utrzymuje się 8 – 12 miesięcy, Radiesse utrzymuje się w skórze znacznie dłużej, przez co efekty są dłużej widoczne.

Czy zabieg ten jest bezpieczny?


Zdecydowanie tak. To sprawdzony zabieg gwarantujący bezpieczeństwo i komfort. Wykonuje go wykwalifikowany lekarz za pomocą oryginalnego i sterylnego sprzętu oraz przy użyciu najlepszej jakości preparatu.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Twarz młodej osoby ma kształt litery „V”. Z wiekiem jej kształt niejako odwraca się, przypominając raczej literę „A”. Skóra traci na elastyczności i jędrności, zmienia swoje proporcje, zmniejsza objętość, policzki opadają, a owal twarzy rozszerza się ku dołowi. Wtedy kuracja na pojedyncze zmarszczki nie wystarcza, aby twarz odzyskała młody i świeży wygląd. Niezbędny jest realny lifting i biostymulator (hydroksyapatyt wapnia), który na nowo stymuluje naturalny proces produkcji kolagenu i elastyny.
Radiesse/Crystalis wypełnia zmarszczki, ale jednocześnie stymuluje organizm do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu naturalnie i efektywnie odmładza poddaną zabiegowi skórę, która staje się bardziej napięta i elastyczna.

Jak długotrwały jest efekt?


Efekt może utrzymywać się nawet 18 miesięcy. Przez pierwsze pół roku narasta, ponieważ hydroksyapatyt wapnia codziennie silnie stymuluje tkanki do produkcji kolagenu i elastyny. Natomiast po upływie roku powoli usuwa się z organizm, przez co efekty zabiegu maleją stopniowo.

Sprawdź nasze cenyPrzejdź do cennika