Specjaliści


Krzysztof Dąbrowski


Specjalista położnictwa i ginekologii, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Specjalista położnictwa i ginekologii, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, ultrasonografista. Absolwent prestiżowych uczelni, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Politechniki Śląskiej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej GWSH.Krzysztof Dąbrowski - ZnanyLekarz.pl
Krzysztof Dąbrowski - specjalista położnictwa i ginekologii, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, ultrasonografista. Absolwent prestiżowych uczelni, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Politechniki Śląskiej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej GWSH. Już w trakcie studiów zaangażowany praktycznie i naukowo w tematykę położnictwa i ginekologii. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Rudzie Śląskiej, gdzie zdobył doświadczenie niezbędne do opieki nad pacjentką w ciąży wysokiego ryzyka oraz uczył się od najlepszych specjalistów z zakresu perinatologii. Aktualnie dr Krzysztof Dąbrowski pełni funkcję kierownika bloku operacyjnego Szpitala miejskiego w Rudzie Śląskiej.
Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń kobiecych oraz prowadzeniem ciąży. Wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne. Dr Krzysztof Dąbrowski zajmuje się uroginekologią, ginekologią plastyczną i estetyczną oraz medycyną estetyczną. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnictwem w konferencjach i szkoleniach zarówno w Polsce jak i za granicą. Ponadto sam jest szkoleniowcem i ekspertem ITP S.A. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu labioplastyki oraz wykorzystania laserów w ginekologii i medycynie estetycznej.

Członek towarzystw naukowych


- Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
- Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne
- Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego-sekcja usg
- Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej
- Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej
- Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej - ESAG
- Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
- The Fetal Medicine Fundation - FMF

Sprawdź nasze cenyZobacz więcej