Medycyna Estetyczna


Terapia Komórkowa Arthrex


OPIS ZABIEGU

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (tzw. "wampirzy lifting") to zabieg będący odpowiedzią na wiele problemów skóry: oznaki starzenia, utrata jędrności, blizny, rozstępy, łysienie. To całkowicie naturalna metoda, wykorzystująca PRP (osocze bogatopłytkowe) znajdujące się we krwi, w celu regeneracji tkanek. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Arthrex® ACP ® zabieg jest wyjątkowo skuteczny, bezpieczny i bezbolesny.

Zalety zabiegu

Naturalnie promienna, młoda i odżywiona skóra
Redukcja blizn, rozstępów, problemu łysienia

Wskazania

Brak jędrności skóry, widoczne oznaki starzenia, blizny, rozstępy, łysienie androgenowe oraz łysienie plackowate, rany przewlekłe lub po zabiegach laserowych

Działanie i efekty


Zabieg w naturalny sposób odmładza skórę, dodaje jej blasku, świeżości, poprawia elastyczność, zwiększa napięcie i objętość. Redukuje drobne zmarszczki i spłyca bruzdy. Przyspiesza gojenie się skóry, dlatego polecany jest zarówno do ran przewlekłych, jak i po zabiegach laserowych w celu stymulacji tworzenia nowej tkanki. W przypadku problemu łysienia stymuluje dopływ krwi do mieszków włosowych, pobudza te uśpione, powoduje wzrost ich liczby – włosy zaczynają rosnąć, stają się gęstsze i zdrowsze. W wyniku terapii następuje również poprawa struktury blizn i rozstępów oraz ich wyraźna redukcja.

Substancje aktywne

Przebieg zabieguW pierwszym etapie zabiegu, od pacjenta pobierana jest niewielka ilość krwi przy pomocy innowacyjnej, podwójnej strzykawki Arthrex®. Następnie, krew zostaje odwirowana celem wyizolowania płytek krwi (trombocytów) przy pomocy specjalnego systemu. Uzyskane w ten sposób osocze, zostaje wstrzyknięte pod skórę w sposób szybki i praktycznie bezbolesny.

Sprawdz nasze ceny

Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsumLo rem ipsumLorem ipsumLorem ipsum Lorem ipsu
m Lorem ipsumLo rem ipsumLorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsumLo rem ipsumZobacz więcej