Medycyna Estetyczna


Nici DARVIN


OPIS ZABIEGU

Nowatorskie nici, przeznaczone do odmładzania twarzy i ciała. Przywracają młody wygląd, a przy tym gwarantują natychmiastowe i zmaksymalizowane efekty terapeutyczne, przy minimalnej inwazyjności. Pobudzają naturalne procesy regenerujące w skórze.

Zalety zabiegu

wyraźne odmłodzenie i wzmocnienie skóry
stymulacja naturalnych procesów odnowy
redukcja zmarszczek

Wskazania

Wiotkość skóry m.in.: policzków, podbródka, szyi, dekoltu, wybranych partii ciała, pionowe i poziome zmarszczki na czole.

Działanie i efekty


Nici są całkowicie rozpuszczalne, mają działanie biostymulujące i wpływają na zwiększenie grubości skóry. Dodatkową korzyścią jest głęboka regeneracja skóry i spowolnienie procesów starzenia. Uzyskany rezultat to skóra odmłodzona, ujędrniona i właściwie napięta. Nici są całkowicie bezpieczne. Nie są wyczuwalne pod skórą.

Substancje aktywneWykonane są z polikaprolaktonu, a zastosowana po raz pierwszy w niciach Darvin macierz bioabsorbowalna, znakomicie poprawia stan skóry, mechanicznie stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu, tym samym przyspieszając procesy regeneracyjne w tkankach skórnych.

Przebieg zabieguZabieg odbywa się ze znieczuleniem, przeprowadza się go szybko i łatwo dzięki cienkim igłom. Pacjent może odczuwać jedynie delikatne ukłucia. Cały zabieg trwa około godziny (w zależności od ilości użytych nici).

RekonwalescencjaBezpośrednio po zabiegu czasami mogą wystąpić obrzęki i przejściowe zasinienia. Czas rekonwalescencji waha się od 1 do 3 dni w zależności od rodzaju zabiegu.

Sprawdź nasze ceny

Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsumLo rem ipsumLorem ipsumLorem ipsum Lorem ipsu
m Lorem ipsumLo rem ipsumLorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsumLo rem ipsumZobacz więcej