Medycyna Estetyczna


Vaginal narrower - nić do liftingu pochwy


OPIS ZABIEGU

Poprawa wyglądu i atrakcyjności zewnętrznych narządów płciowych kobiety, polepszenie ich funkcji oraz zwiększenie satysfakcji seksualnej - to główne cele zabiegu. Jest to minimalnie inwazyjna procedura, którą można przeprowadzić w ramach chirurgii jednego dnia.

Zalety zabiegu

zwiększenie satysfakcji seksualnej
mało inwazyjna procedura
likwidacja defektów estetycznych

Wskazania

Rozciągnięcie mięśni pochwy, poporodowe uszkodzenia mięśni krocza, nieprawidłowe ich zszycie, obniżenie tylnej ściany pochwy.

Działanie i efekty


Zwężenie przedsionka pochwy, eliminacja defektu estetycznego, poprawa wyglądu okolic intymnych, zwiększenie zadowolenia ze zbliżeń seksualnych, ujędrnienie wewnętrznych i zewnętrznych narządów płciowych.

Substancje aktywneNić Vaginal Narrower wykonano z kaprolaktamu o wysokiej tolerancji biologicznej, który jest bezpieczny i łatwo przyswajalny przez organizm.

Przebieg zabieguDo przeprowadzenia zabiegu nie jest potrzebna hospitalizacja ani narkoza. Znieczulenie miejscowe stosuje się, by zniwelować dyskomfort odczuwany podczas wprowadzania nici do tkanek. Nić umieszcza się w tkankach przez małe nacięcia i osadza pod skórą krocza lub w płytko położonych mięśniach tej okolicy.

RekonwalescencjaNie jest potrzebna. Zalecane jest jedynie powstrzymanie się od współżycia płciowego przez 1–2 tygodnie.

Sprawdz nasze ceny

Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsumLo rem ipsumLorem ipsumLorem ipsum Lorem ipsu
m Lorem ipsumLo rem ipsumLorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsumLo rem ipsumZobacz więcej