Medycyna Estetyczna


Nici PRINCESS Lift


OPIS ZABIEGU

Zabieg wyraźnie odmładzający, przywraca skórze odpowiednie napięcie i jędrność, poprawia owal twarzy, wygładza zmarszczki. Rewitalizacja za pomocą nici jest odpowiednia dla kobiet i mężczyzn już od 30 roku życia, którzy preferują odmłodzenie w sposób mało inwazyjny, przynoszący naturalne i długotrwałe efekty.

Zalety zabiegu

ujędrnienie skóry i poprawa napięcia
długotrwałe efekty
wysoki poziom bezpieczeństwa i niewielka inwazyjność

Wskazania

Utrata jędrności skóry twarzy i ciała, zmarszczki, wyraźne oznaki starzenia

Działanie i efekty


Nici stymulują tworzenie się tkanki łącznej – skóra staje się bardziej jędrna i naprężona. Pierwsze efekty widać od razu, natomiast pełny rezultat będzie widoczny po 3-4 tygodniach. Zabieg łączy rewitalizację skóry na poziomie komórkowym z niwelowaniem zmarszczek i delikatnym liftingiem. Nici Princess Lift są całkowicie bezpieczne.

Substancje aktywneWchłanialne nici z gamy Princess Lift są wykonane z polidioksanonu. Po 4-8 miesiącach od wprowadzenia pod skórę ulegają biodegradacji, jednocześnie stymulując podskórne tkanki do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Przebieg zabieguMiejsce, które ma zostać poddane zabiegowi zostaje miejscowo znieczulone, a następnie do tkanki wprowadzana jest wchłanialna nic. Rodzaj i liczba nici, które mogą zostać zastosowane zostają wcześniej omówione z pacjentem, podczas konsultacji. W wyniku tego minimalnie inwazyjnego zabiegu, wokół nici tworzy się nowa tkanka łączna, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i naprężona. W zależności od rodzaju nici, można podnieść tkankę skóry twarzy do jej pierwotnej pozycji. Ta nowa i delikatna metoda nie pozostawia ran ani blizn. Nici są w pełni wchłanialne, a efekty długotrwałe.

RekonwalescencjaBezpośrednio po zabiegu czasami mogą wystąpić obrzęki i przejściowe zasinienia. Czas rekonwalescencji waha się od 1 do 3 dni w zależności od rodzaju zabiegu.

Sprawdź nasze ceny

Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsumLo rem ipsumLorem ipsumLorem ipsum Lorem ipsu
m Lorem ipsumLo rem ipsumLorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsumLo rem ipsumZobacz więcej